O nas

Money and Life. Pieniądze i życie. Ogień i woda. Dwie sprzeczności. A może jednak Yin Yang?

Blog Izy Kozakiewicz i Adama Narczewskiego:
– finansistów z wykształcenia,
– poszukiwaczy ciekawych pomysłów na życie i finanse,
– niegdyś współpracowników w korpo – szefowej i jej zastępcy,
– dzisiaj współblogerów i przyjaciół, których różni niemal wszystko, począwszy od charakterów, skończywszy na zainteresowaniach.
Dobre relacje nie polegają jednak na przytakiwaniu. Dlatego ten blog jest pełen skrajnych spostrzeżeń i obserwacji – każdy znajdzie coś dla siebie.

Szczypta prawdy o każdym z nas

Iza
Manager, strateg i audytor sprzedaży, marketingu i operacji ze specjalizacją w branży fintech (www.ikozakiewicz.pl). Założyciel firmy consultingowej Business Review Plus. Wcześniej przez prawie 10 lat odpowiadała za biznes domu maklerskiego XTB w Polsce, Niemczech, Rumunii i na Węgrzech. Uwielbia sprzedaż, z niej się wywodzi. Kocha marketing i nowe technologie.

Nie toleruje rutyny w zajęciach ambitnych, w innych rutynowa do bólu. Kiedyś pasjonatka analizy rynków finansowych. Dziś zajmują ją – nowoczesne technologie, sprzedaż i marketing. Mistrzyni opanowania, zaplanowana po szyję. Nabiera wiatru w skrzydła w sytuacjach kryzysowych – to dla niej wyzwania. Wybrana do grona TOP10 Kobiet Rynku Kapitałowego w Polsce (Gazeta Giełdy Parkiet). Prywatnie żona, mama trójki dzieci – niepokornego Jaśka i zawadiackich bliźniaczek Hani i Maryni. Uzależniona od biegania. Do niedawna snowboardzistka, od niedawna znów narciarka. Pożera książki, teraz już w e-wydaniach. Cool dla przyjaciół, zawodowo też cool, ale już w tym “chłodnym” wydaniu. Pieniądze? Lubi pracować nad ich rozwojem i możliwościami, które dają. Ponad wszystko uwielbia życie. Trochę więcej o Izie przeczytasz TU.

Iza

Adam
Zawodowo był jej zastępcą przez wiele lat, prywatnie zupełna przeciwność. Oboje dają sobie porządną szkołę tolerancji odmiennych cech charakteru! Adam jest zawadiacki w każdym życiowym wymiarze, w rynkach kapitałowych mocny ekspert. Z uporem godnym podziwu podchodzi do wciąż nowych egzaminów i zdobywa kolejne stopnie wtajemniczenia w finanse.  Posiada licencję Doradcy Inwestycyjnego (numer 586) oraz tytuły Chartered Financial Analyst (CFA) i Professional Risk Manager (PRM). Przy tym jest mistrzem sprzedaży i specjalistą o nietuzinkowej osobowości. Opanowanie to dla niego .. nieodkryty kontynent. Pasjonat rynków kapitałowych, miłośnik lektur o mistrzach Wall Street, wciąż z nosem w wykresach giełdowych. Król tenisa, dzięki któremu cieszył się stypendium w US. Gra nadal, ale już chętniej w … lidze piłkarskiej firm. “Lewandowski” w swojej klasie. I ponad wszystko z pasją trenuje życie.

image

Nothing is as important as passion

Iza Kozakiewicz – iza@moneyandlife.pl
Adam Narczewski – adam@moneyandlife.pl